Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Sande kommune
Kommunenr 1514
Alle grunnskoler med adresse i Sande kommune (offentlige og private)
Indikator og nøkkeltall Trinn 8 Trinn 9
Engelsk
Aukra kommune 51 (3,8)
Aure kommune 48 (5,2)
Averøy kommune 49 (3,1)
Eide kommune (UTGÅTT) 49 (3,4)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (2,0)
Giske kommune 51 (2,6)
Gjemnes kommune 49 (3,2)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 46 (2,7)
Hareid kommune 51 (3,7)
Herøy kommune 47 (2,6)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 52 (1,6)
Midsund kommune (UTGÅTT) 49 (6,8)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,6)
Nesset kommune (UTGÅTT) 51 (4,8)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 49 (3,4)
Sande kommune 47 (5,9)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 51 (3,0)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 50 (3,2)
Sula kommune 52 (2,7)
Sunndal kommune 52 (2,8)
Surnadal kommune 45 (3,2)
Sykkylven kommune 47 (2,4)
Tingvoll kommune 49 (4,5)
Ulstein kommune 52 (2,5)
Vanylven kommune
Vestnes kommune 48 (2,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 50 (2,7)
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 48 (2,2)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (1,0)
Lesing
Aukra kommune 50 (3,4) 53 (3,3)
Aure kommune 49 (4,3) 55 (5,8)
Averøy kommune 49 (3,4) 54 (3,2)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,9) 51 (3,5)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 50 (2,0) 52 (2,3)
Giske kommune 50 (2,6) 58 (2,1)
Gjemnes kommune 52 (3,7) 56 (3,1)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 48 (2,3) 53 (2,3)
Hareid kommune 51 (3,9) 51 (4,8)
Herøy kommune 48 (2,3) 54 (2,8)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 51 (1,7) 54 (1,5)
Midsund kommune (UTGÅTT) 48 (6,3)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,7) 55 (1,5)
Nesset kommune (UTGÅTT) 52 (4,5)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 52 (2,8) 55 (3,0)
Sande kommune 48 (3,9)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 52 (3,1) 51 (3,9)
Smøla kommune 52 (3,3)
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 53 (3,2) 55 (2,6)
Sula kommune 51 (2,9) 52 (2,8)
Sunndal kommune 52 (3,2) 56 (3,8)
Surnadal kommune 48 (3,2) 52 (2,4)
Sykkylven kommune 48 (2,4) 54 (2,3)
Tingvoll kommune 49 (6,0)
Ulstein kommune 51 (2,6) 52 (2,3)
Vanylven kommune 52 (3,7)
Vestnes kommune 48 (2,4) 53 (2,8)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 52 (2,7) 53 (2,8)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 54 (4,7)
Ørsta kommune 49 (2,0) 54 (2,2)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (1,0) 55 (1,1)
Regning
Aukra kommune 49 (3,6) 52 (3,7)
Aure kommune 47 (3,9) 55 (6,7)
Averøy kommune 46 (3,0) 53 (3,0)
Eide kommune (UTGÅTT) 49 (3,0) 52 (3,5)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (2,4) 51 (2,7)
Giske kommune 49 (2,3) 53 (2,2)
Gjemnes kommune 50 (3,6) 52 (3,5)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 46 (2,2) 51 (2,3)
Hareid kommune 53 (3,0) 48 (4,9)
Herøy kommune 47 (2,6) 54 (2,3)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 50 (1,6) 51 (1,6)
Midsund kommune (UTGÅTT) 51 (4,7)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,6) 54 (1,4)
Nesset kommune (UTGÅTT) 52 (4,4)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 52 (2,5) 54 (2,9)
Sande kommune 48 (4,0) 47 (4,1)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 53 (3,2) 49 (3,2)
Smøla kommune 51 (3,6)
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 54 (3,8) 56 (2,9)
Sula kommune 52 (2,6) 55 (2,7)
Sunndal kommune 51 (3,1) 54 (3,6)
Surnadal kommune 48 (2,7) 51 (2,7)
Sykkylven kommune 47 (2,4) 55 (2,4)
Tingvoll kommune 51 (6,2) 54 (5,0)
Ulstein kommune 52 (2,4) 52 (2,5)
Vanylven kommune 51 (4,0)
Vestnes kommune 47 (2,8) 50 (2,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (2,8) 53 (2,6)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 54 (5,3)
Ørsta kommune 48 (1,8) 55 (2,4)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 48 (1,0) 54 (1,1)

Lesing - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 2,9
Aure kommune
Averøy kommune 9,4 5,4
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 4,8 1,8
Giske kommune 8,6 0,0
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 4,7 1,8
Hareid kommune
Herøy kommune 5,9 5,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 6,2 2,4
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,7 2,1
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 2,6 2,5
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 8,7 7,1
Sunndal kommune 8,6 3,3
Surnadal kommune 0,0
Sykkylven kommune 4,3 4,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 9,4 3,5
Vanylven kommune
Vestnes kommune 5,1 2,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 4,3 6,9
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 5,6 2,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 5,8 1,9
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 14,7
Aure kommune
Averøy kommune 25,0 10,8
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 17,7 19,6
Giske kommune 15,5 6,6
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 32,6 12,3
Hareid kommune
Herøy kommune 25,5 9,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 14,7 9,6
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 14,9 9,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,4 10,0
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 10,9 14,3
Sunndal kommune 5,7 10,0
Surnadal kommune 22,0
Sykkylven kommune 28,3 10,9
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 17,2 19,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 25,6 16,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 15,2 15,5
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 27,8 12,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 20,7 8,8
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 47,1
Aure kommune
Averøy kommune 43,8 40,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 46,8 42,9
Giske kommune 46,6 23,0
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 44,2 42,1
Hareid kommune
Herøy kommune 47,1 37,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 45,0 40,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 41,0 34,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 51,3 32,5
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 34,8 35,7
Sunndal kommune 45,7 26,7
Surnadal kommune 42,0
Sykkylven kommune 52,2 32,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 32,8 35,1
Vanylven kommune
Vestnes kommune 51,3 37,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 41,3 31,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 40,3 37,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 46,5 34,5
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 14,7
Aure kommune
Averøy kommune 9,4 24,3
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 21,0 21,4
Giske kommune 17,2 37,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,0 26,3
Hareid kommune
Herøy kommune 17,6 29,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 21,7 28,8
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 20,9 31,5
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 17,9 32,5
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 37,0 28,6
Sunndal kommune 25,7 33,3
Surnadal kommune 24,0
Sykkylven kommune 10,9 32,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 23,4 31,6
Vanylven kommune
Vestnes kommune 15,4 27,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 26,1 27,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 19,4 21,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 20,7 34,5
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 20,6
Aure kommune
Averøy kommune 12,5 18,9
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 9,7 14,3
Giske kommune 12,1 32,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 4,7 17,5
Hareid kommune
Herøy kommune 3,9 18,5
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 12,4 19,2
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 13,4 22,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 12,8 22,5
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 8,7 14,3
Sunndal kommune 14,3 26,7
Surnadal kommune 12,0
Sykkylven kommune 4,3 18,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 17,2 10,5
Vanylven kommune
Vestnes kommune 2,6 16,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,0 19,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 6,9 25,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,2 20,3

Regning - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 15,2 0,0
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 9,7 3,6
Giske kommune 6,9 3,3
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 11,6 3,4
Hareid kommune
Herøy kommune 10,2 1,9
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,9 6,7
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 7,3 3,5
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 2,6 7,0
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 4,8 2,3
Sunndal kommune 10,8 9,7
Surnadal kommune 4,2
Sykkylven kommune 13,0 4,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 4,8 3,6
Vanylven kommune
Vestnes kommune 19,5 5,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 4,3 6,9
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 5,6 2,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 8,7 3,8
Mestringsnivå 2
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 24,2 27,0
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 27,4 26,8
Giske kommune 24,1 9,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 25,6 19,0
Hareid kommune
Herøy kommune 18,4 15,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 21,3 20,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 19,7 9,2
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 13,2 11,6
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 11,9 7,0
Sunndal kommune 10,8 3,2
Surnadal kommune 18,8
Sykkylven kommune 28,3 9,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 22,2 19,6
Vanylven kommune
Vestnes kommune 19,5 18,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 34,8 15,5
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 23,9 15,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 23,6 10,6
Mestringsnivå 3
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 42,4 24,3
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 43,5 35,7
Giske kommune 46,6 45,9
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 46,5 48,3
Hareid kommune
Herøy kommune 57,1 37,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 38,6 35,8
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 46,0 39,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 55,3 30,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 42,9 37,2
Sunndal kommune 43,2 38,7
Surnadal kommune 45,8
Sykkylven kommune 39,1 38,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 30,2 35,7
Vanylven kommune
Vestnes kommune 36,6 52,6
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 37,0 32,8
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 52,1 30,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 43,3 41,3
Mestringsnivå 4
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 15,2 35,1
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 11,3 19,6
Giske kommune 12,1 31,1
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 16,3 19,0
Hareid kommune
Herøy kommune 8,2 24,5
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 22,0 24,2
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 17,5 30,5
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 21,1 27,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 31,0 34,9
Sunndal kommune 21,6 22,6
Surnadal kommune 18,8
Sykkylven kommune 17,4 22,6
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 30,2 26,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 24,4 21,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,0 31,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 15,5 29,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 18,2 26,5
Mestringsnivå 5
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 3,0 13,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 8,1 14,3
Giske kommune 10,3 9,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 0,0 10,3
Hareid kommune
Herøy kommune 6,1 20,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 10,2 13,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,5 17,7
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 7,9 23,3
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 9,5 18,6
Sunndal kommune 13,5 25,8
Surnadal kommune 12,5
Sykkylven kommune 2,2 24,2
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 12,7 14,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 0,0 2,6
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 10,9 13,8
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 2,8 21,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,2 17,8

Engelsk - fordeling på mestringsnivåer

Nasjonale prøver i engelsk gjennomføres kun på 8. trinn

Delskår Trinn 8
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 5,9
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 0,0
Giske kommune 5,2
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,3
Hareid kommune
Herøy kommune 20,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 3,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 5,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 12,8
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 4,7
Sunndal kommune 2,8
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 11,1
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 4,7
Vanylven kommune
Vestnes kommune 4,9
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 6,4
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 7,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,3
Mestringsnivå 2
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 26,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 27,4
Giske kommune 20,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 31,0
Hareid kommune
Herøy kommune 24,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 16,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 19,7
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 25,6
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 14,0
Sunndal kommune 11,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 17,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 20,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 24,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 12,8
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 29,6
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 19,1
Mestringsnivå 3
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 47,1
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 53,2
Giske kommune 43,1
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 38,1
Hareid kommune
Herøy kommune 36,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 45,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 45,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 33,3
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 44,2
Sunndal kommune 61,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 55,6
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 31,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 56,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 59,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 42,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50,0
Mestringsnivå 4
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 5,9
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 14,5
Giske kommune 19,0
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,3
Hareid kommune
Herøy kommune 16,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 21,1
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 19,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,4
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 25,6
Sunndal kommune 13,9
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 13,3
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 25,0
Vanylven kommune
Vestnes kommune 9,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 10,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 11,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 16,5
Mestringsnivå 5
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune 14,7
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 4,8
Giske kommune 12,1
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 2,4
Hareid kommune
Herøy kommune 4,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 13,8
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 10,2
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 12,8
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 11,6
Sunndal kommune 11,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 2,2
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 18,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 4,9
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 10,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 9,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 8,1
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no