Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.
Indikator og nøkkeltall Trinn 8 Trinn 9
Engelsk
Aukra kommune 51 (3,4)
Aure kommune 51 (3,8)
Averøy kommune 50 (2,4)
Eide kommune (UTGÅTT) 48 (4,4)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 46 (2,3)
Giske kommune 51 (2,7)
Gjemnes kommune 45 (3,8)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 50 (2,4)
Hareid kommune 48 (2,7)
Herøy kommune 51 (2,8)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 52 (1,7)
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,6)
Nesset kommune (UTGÅTT) 53 (4,1)
Norddal kommune (UTGÅTT) 53 (5,7)
Rauma kommune 52 (3,3)
Sande kommune 49 (5,8)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 53 (2,5)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 50 (3,0)
Sula kommune 49 (2,0)
Sunndal kommune 53 (3,5)
Surnadal kommune 48 (2,8)
Sykkylven kommune 51 (2,6)
Tingvoll kommune 45 (5,2)
Ulstein kommune 53 (2,6)
Vanylven kommune 54 (3,3)
Vestnes kommune 48 (3,0)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 52 (2,8)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 54 (4,3)
Ørsta kommune 52 (2,4)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (1,1)
Lesing
Aukra kommune 48 (3,0) 48 (3,3)
Aure kommune 48 (4,9) 57 (4,3)
Averøy kommune 47 (2,4) 47 (3,2)
Eide kommune (UTGÅTT) 46 (3,2) 49 (3,3)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 45 (2,2) 51 (2,2)
Giske kommune 48 (2,9) 50 (2,3)
Gjemnes kommune 44 (3,1) 49 (5,0)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 47 (2,0) 49 (2,6)
Hareid kommune 43 (2,3) 50 (3,3)
Herøy kommune 50 (2,3) 50 (2,1)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 49 (1,4) 52 (1,6)
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,5) 53 (1,5)
Nesset kommune (UTGÅTT) 53 (5,0) 54 (5,0)
Norddal kommune (UTGÅTT) 50 (6,0)
Rauma kommune 50 (3,4) 50 (2,6)
Sande kommune 45 (4,4) 52 (6,4)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 48 (3,3) 53 (3,6)
Smøla kommune 43 (6,1)
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 47 (2,3) 54 (4,2)
Sula kommune 45 (2,0) 48 (2,8)
Sunndal kommune 49 (3,0) 50 (3,1)
Surnadal kommune 47 (2,6) 53 (3,8)
Sykkylven kommune 46 (2,7) 48 (3,7)
Tingvoll kommune 51 (4,2)
Ulstein kommune 50 (2,9) 52 (2,8)
Vanylven kommune 53 (5,0) 52 (4,6)
Vestnes kommune 43 (2,5) 51 (3,6)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 50 (3,0) 50 (2,7)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 49 (6,7) 51 (5,6)
Ørsta kommune 49 (2,3) 51 (2,2)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 49 (1,1) 51 (1,1)
Regning
Aukra kommune 50 (3,0) 52 (3,2)
Aure kommune 48 (4,4) 61 (5,3)
Averøy kommune 49 (2,6) 51 (3,1)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,6) 52 (4,2)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (2,7) 53 (2,6)
Giske kommune 51 (2,6) 52 (2,8)
Gjemnes kommune 45 (3,2) 52 (5,7)
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 48 (2,0) 54 (2,8)
Hareid kommune 50 (2,6) 52 (3,5)
Herøy kommune 52 (2,5) 53 (2,4)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 52 (1,7) 55 (1,7)
Midsund kommune (UTGÅTT) 49 (3,9)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 51 (1,6) 54 (1,8)
Nesset kommune (UTGÅTT) 55 (5,7) 57 (5,8)
Norddal kommune (UTGÅTT) 51 (5,5) 60 (4,1)
Rauma kommune 54 (3,5) 55 (3,4)
Sande kommune 45 (4,4) 54 (6,5)
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 53 (3,5) 56 (3,3)
Smøla kommune 50 (5,5)
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 50 (2,3) 59 (3,6)
Sula kommune 48 (2,3) 53 (2,7)
Sunndal kommune 51 (3,1) 53 (3,0)
Surnadal kommune 49 (3,0) 58 (4,3)
Sykkylven kommune 50 (2,3) 52 (3,3)
Tingvoll kommune 52 (6,2) 52 (5,0)
Ulstein kommune 52 (2,6) 56 (2,3)
Vanylven kommune 48 (3,7) 54 (6,5)
Vestnes kommune 47 (3,3) 53 (3,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 51 (2,7) 54 (2,5)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 54 (4,8)
Ørsta kommune 52 (2,4) 56 (2,3)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 51 (1,2) 54 (1,1)

Lesing - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 13,9 9,7
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 6,4
Giske kommune 11,1 7,4
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 12,7 13,6
Hareid kommune
Herøy kommune 5,3 8,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,3 8,7
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,1 5,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 13,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 23,6 18,9
Sunndal kommune 10,8
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 15,6 21,1
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 15,7 13,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 25,0 9,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,6 7,5
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 13,8
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 12,1 8,8
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 16,7 19,4
Aure kommune
Averøy kommune 21,9
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 21,4 6,4
Giske kommune 24,1 16,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 18,2 15,9
Hareid kommune
Herøy kommune 7,9 18,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 17,7 11,6
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 14,4 12,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,8
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 16,7 17,0
Sunndal kommune 21,6 11,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 13,3 18,4
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 13,7 12,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 18,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,6 11,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 8,6
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 16,4 15,6
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 44,4 45,2
Aure kommune
Averøy kommune 37,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 44,6 48,9
Giske kommune 44,4 51,9
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 49,1 45,5
Hareid kommune
Herøy kommune 57,9 42,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 45,2 39,9
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50,0 38,1
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 34,2 41,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 44,4 35,8
Sunndal kommune 35,1 40,0
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 60,0 28,9
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 31,4 33,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 47,2 28,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 36,4 54,7
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 53,4 55,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 44,1 36,5
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 22,2 22,6
Aure kommune
Averøy kommune 28,1
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 10,7 34,0
Giske kommune 9,3 14,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 18,2 20,5
Hareid kommune
Herøy kommune 26,3 24,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 25,8 27,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 20,5 27,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 18,4 30,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 22,6
Sunndal kommune 27,0 26,7
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 6,7 15,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 29,4 20,0
Vanylven kommune
Vestnes kommune 5,6 28,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 22,7 11,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 17,2 19,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,7 24,4
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 2,8 3,2
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 4,3
Giske kommune 11,1 9,3
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 1,8 4,5
Hareid kommune
Herøy kommune 2,6 6,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 4,0 12,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 6,1 15,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 18,4 4,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 5,7
Sunndal kommune 5,4
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 4,4 15,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 9,8 20,0
Vanylven kommune
Vestnes kommune 15,6
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,6 15,1
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 6,9 9,8
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 5,7 14,7

Regning - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 5,6 3,1
Aure kommune
Averøy kommune 3,1
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 12,5
Giske kommune 3,5
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 7,4 2,2
Hareid kommune
Herøy kommune 2,6 1,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 4,7 2,8
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,1 4,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 2,6 4,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 12,9
Sunndal kommune 10,5 8,9
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 2,2 5,3
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 3,0
Vanylven kommune
Vestnes kommune 16,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 6,8 5,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 1,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 5,7 5,2
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 25,0 15,6
Aure kommune
Averøy kommune 18,8
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 28,6 17,0
Giske kommune 20,8 22,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 25,9 15,6
Hareid kommune
Herøy kommune 15,8 21,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 23,3 13,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 16,7 12,6
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 26,3 16,3
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 21,4 14,8
Sunndal kommune 10,5 11,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 22,2 15,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 24,1 12,1
Vanylven kommune
Vestnes kommune 25,0 12,5
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 18,2 13,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 21,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,0 13,2
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 33,3 43,8
Aure kommune
Averøy kommune 40,6
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 28,6 38,3
Giske kommune 47,2 29,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 50,0 37,8
Hareid kommune
Herøy kommune 47,4 31,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 31,0 32,6
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 35,6 34,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 21,1 25,6
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 41,4 35,2
Sunndal kommune 39,5 26,7
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 44,4 39,5
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 42,6 22,7
Vanylven kommune
Vestnes kommune 33,3 40,6
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 34,1 25,9
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 41,7 38,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 33,1 34,5
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 27,8 21,9
Aure kommune
Averøy kommune 28,1
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 17,9 23,4
Giske kommune 17,0 28,1
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 13,0 24,4
Hareid kommune
Herøy kommune 26,3 31,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 26,4 24,1
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 30,3 25,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 21,1 23,3
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 17,1 22,2
Sunndal kommune 23,7 31,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 26,7 21,1
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 31,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 22,2 18,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 36,4 38,9
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 26,7 30,6
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 26,3 26,1
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 8,3 15,6
Aure kommune
Averøy kommune 9,4
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 12,5
Giske kommune 15,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 3,7 20,0
Hareid kommune
Herøy kommune 7,9 14,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 14,7 27,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 8,3 22,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 28,9 30,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 7,1
Sunndal kommune 15,8 22,2
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 4,4 18,4
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 22,2 30,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 2,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 4,5 16,7
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 8,3 24,2
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 13,9 21,0

Engelsk - fordeling på mestringsnivåer

Nasjonale prøver i engelsk gjennomføres kun på 8. trinn

Delskår Trinn 8
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 8,6
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 16,1
Giske kommune 5,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 3,7
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 5,6
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 6,2
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 5,3
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 4,3
Sunndal kommune 8,1
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 6,5
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 5,7
Vanylven kommune
Vestnes kommune 13,9
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 6,8
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 7,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,7
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 14,3
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 23,2
Giske kommune 22,6
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,8
Hareid kommune
Herøy kommune 23,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 15,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 17,7
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 23,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 23,2
Sunndal kommune 16,2
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 13,0
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 11,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 19,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 13,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 10,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,1
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 42,9
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 51,8
Giske kommune 47,2
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 55,6
Hareid kommune
Herøy kommune 42,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 39,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 42,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 34,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 53,6
Sunndal kommune 27,0
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 47,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 39,6
Vanylven kommune
Vestnes kommune 47,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 43,2
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 49,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 41,9
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 11,4
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 3,6
Giske kommune 5,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,8
Hareid kommune
Herøy kommune 23,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 22,6
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 23,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 23,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 15,9
Sunndal kommune 24,3
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 21,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 26,4
Vanylven kommune
Vestnes kommune 11,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 20,5
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 21,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,1
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 22,9
Aure kommune
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 5,4
Giske kommune 18,9
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 11,1
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 16,9
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 10,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 13,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 2,9
Sunndal kommune 24,3
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 10,9
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 17,0
Vanylven kommune
Vestnes kommune 8,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 15,9
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 12,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 9,2
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no