Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.
Indikator og nøkkeltall Trinn 8 Trinn 9
Engelsk
Aukra kommune 49 (2,3)
Aure kommune 47 (2,6)
Averøy kommune 51 (2,1)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,5)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (2,0)
Giske kommune 49 (1,9)
Gjemnes kommune 49 (3,3)
Halsa kommune (UTGÅTT) 46 (5,1)
Haram kommune (UTGÅTT) 49 (1,5)
Hareid kommune 52 (2,2)
Herøy kommune 48 (1,5)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 51 (1,1)
Midsund kommune (UTGÅTT) 50 (3,0)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,1)
Nesset kommune (UTGÅTT) 52 (3,0)
Norddal kommune (UTGÅTT) 53 (4,0)
Rauma kommune 49 (2,0)
Sande kommune 49 (4,7)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 48 (4,8)
Skodje kommune (UTGÅTT) 47 (2,2)
Smøla kommune 53 (5,1)
Stordal kommune (UTGÅTT) 53 (5,5)
Stranda kommune 51 (2,6)
Sula kommune 47 (1,6)
Sunndal kommune 51 (1,9)
Surnadal kommune 48 (2,3)
Sykkylven kommune 48 (1,9)
Tingvoll kommune 50 (2,5)
Ulstein kommune 51 (1,5)
Vanylven kommune 51 (2,9)
Vestnes kommune 48 (2,0)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (1,6)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 51 (3,2)
Ørsta kommune 50 (1,7)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 51 (0,7)
Lesing
Aukra kommune 49 (2,0) 52 (2,7)
Aure kommune 47 (2,6) 56 (3,0)
Averøy kommune 50 (2,3) 54 (2,0)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,4) 51 (2,0)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 48 (1,9) 51 (1,5)
Giske kommune 48 (1,8) 53 (1,7)
Gjemnes kommune 48 (3,0) 44 (2,2)
Halsa kommune (UTGÅTT) 50 (3,8) 46 (6,0)
Haram kommune (UTGÅTT) 46 (1,5) 52 (1,8)
Hareid kommune 50 (2,2) 52 (2,8)
Herøy kommune 46 (1,3) 51 (1,7)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 48 (1,0) 52 (1,1)
Midsund kommune (UTGÅTT) 51 (3,3) 54 (2,8)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 52 (1,0) 55 (1,1)
Nesset kommune (UTGÅTT) 50 (3,0) 55 (3,8)
Norddal kommune (UTGÅTT) 55 (4,9) 58 (3,4)
Rauma kommune 48 (2,0) 53 (1,8)
Sande kommune 49 (3,9) 51 (3,4)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 50 (4,6) 52 (5,4)
Skodje kommune (UTGÅTT) 47 (2,3) 49 (2,4)
Smøla kommune 51 (4,9) 54 (4,1)
Stordal kommune (UTGÅTT) 53 (5,8) 56 (4,0)
Stranda kommune 48 (2,3) 55 (2,7)
Sula kommune 47 (1,6) 51 (2,1)
Sunndal kommune 49 (2,0) 53 (1,8)
Surnadal kommune 49 (2,2) 52 (2,5)
Sykkylven kommune 46 (1,8) 53 (1,6)
Tingvoll kommune 48 (2,1) 56 (3,5)
Ulstein kommune 50 (1,5) 55 (2,1)
Vanylven kommune 50 (2,7) 56 (2,8)
Vestnes kommune 50 (1,9) 48 (2,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (1,6) 53 (1,8)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 49 (2,8) 52 (3,7)
Ørsta kommune 50 (1,6) 54 (1,6)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (0,7) 52 (0,8)
Regning
Aukra kommune 49 (2,1) 56 (2,3)
Aure kommune 45 (2,6) 54 (2,9)
Averøy kommune 52 (2,5) 53 (2,0)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,6) 55 (2,4)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 47 (1,8) 52 (1,6)
Giske kommune 48 (1,9) 52 (1,7)
Gjemnes kommune 50 (2,4) 50 (2,7)
Halsa kommune (UTGÅTT) 49 (2,6) 47 (3,8)
Haram kommune (UTGÅTT) 48 (1,5) 53 (1,9)
Hareid kommune 53 (2,5) 51 (2,8)
Herøy kommune 48 (1,5) 52 (1,8)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 49 (1,0) 52 (1,2)
Midsund kommune (UTGÅTT) 51 (2,9) 52 (2,9)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 51 (1,0) 55 (1,1)
Nesset kommune (UTGÅTT) 50 (3,6) 54 (3,6)
Norddal kommune (UTGÅTT) 53 (4,5) 55 (3,5)
Rauma kommune 49 (2,0) 54 (2,0)
Sande kommune 48 (4,2) 51 (3,3)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 46 (4,7) 54 (4,7)
Skodje kommune (UTGÅTT) 47 (2,3) 52 (2,6)
Smøla kommune 48 (4,6) 52 (2,9)
Stordal kommune (UTGÅTT) 53 (4,9) 55 (3,9)
Stranda kommune 49 (2,4) 55 (2,6)
Sula kommune 48 (1,4) 52 (1,9)
Sunndal kommune 51 (2,3) 53 (1,8)
Surnadal kommune 48 (2,2) 53 (2,3)
Sykkylven kommune 48 (1,8) 54 (1,7)
Tingvoll kommune 50 (2,4) 54 (2,8)
Ulstein kommune 53 (1,6) 55 (1,9)
Vanylven kommune 51 (2,4) 57 (2,5)
Vestnes kommune 46 (1,6) 49 (2,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 48 (1,4) 54 (1,8)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 52 (2,6) 57 (3,7)
Ørsta kommune 52 (1,6) 52 (1,7)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (0,7) 53 (0,9)

Lesing - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune 18,8
Averøy kommune 7,4
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 13,2
Giske kommune 11,0
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 16,3
Hareid kommune 8,5
Herøy kommune 13,2 8,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 9,5 4,4
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 7,3 3,6
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,2
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 18,6
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 13,7 11,2
Sunndal kommune
Surnadal kommune 12,1 9,1
Sykkylven kommune 15,2
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 4,2 4,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 7,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 9,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 6,1 5,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,0 8,2
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 18,5
Aure kommune
Averøy kommune 16,2
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 23,1 19,0
Giske kommune 15,0
Gjemnes kommune 17,5 37,5
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 20,2
Hareid kommune 24,2 15,3
Herøy kommune 29,5 15,4
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 22,9 15,9
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 13,0 9,2
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 20,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 22,5
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 24,4
Sula kommune 22,2 14,3
Sunndal kommune 11,1
Surnadal kommune 24,2 16,7
Sykkylven kommune 26,3
Tingvoll kommune 19,6
Ulstein kommune 20,2 13,5
Vanylven kommune 13,5
Vestnes kommune 18,5 20,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 20,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 17,4 7,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 16,0 11,2
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 46,2 40,7
Aure kommune 43,8 32,6
Averøy kommune 42,6 35,6
Eide kommune (UTGÅTT) 50,0 54,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 42,9 45,7
Giske kommune 54,0 42,6
Gjemnes kommune 47,5 43,8
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 50,0 49,5
Hareid kommune 45,2 33,9
Herøy kommune 41,9 37,4
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 44,3 41,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 22,2 44,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 44,2 35,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 37,0 36,0
Sande kommune 41,2
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 42,4 47,5
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 46,7 40,0
Sula kommune 43,6 31,6
Sunndal kommune 47,6 43,6
Surnadal kommune 30,3 33,3
Sykkylven kommune 41,4 51,0
Tingvoll kommune 60,9
Ulstein kommune 40,3 27,9
Vanylven kommune 51,4 36,1
Vestnes kommune 46,9 39,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 40,7 31,8
Ørskog kommune (UTGÅTT) 48,5 33,3
Ørsta kommune 48,7 41,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 48,9 41,6
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 21,5 16,7
Aure kommune 20,8 27,9
Averøy kommune 17,6 31,1
Eide kommune (UTGÅTT) 31,8 28,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 12,1 25,7
Giske kommune 15,0 26,1
Gjemnes kommune 15,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 19,4
Hareid kommune 14,5 27,1
Herøy kommune 26,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 18,2 25,4
Midsund kommune (UTGÅTT) 27,8 33,3
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 22,7 27,1
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 20,7 25,0
Sande kommune 32,4
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 22,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 17,8 26,0
Sula kommune 15,4 28,6
Sunndal kommune 28,6 28,7
Surnadal kommune 25,8 22,7
Sykkylven kommune 12,1 21,6
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 26,1 24,0
Vanylven kommune 21,6 38,9
Vestnes kommune 16,0 20,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 20,3 32,7
Ørskog kommune (UTGÅTT) 21,2 30,3
Ørsta kommune 14,8 27,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 22,7 24,5
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 24,1
Aure kommune 27,9
Averøy kommune 16,2 18,9
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 8,8
Giske kommune 5,0 17,4
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 15,5
Hareid kommune 15,3
Herøy kommune 12,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 5,1 12,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 19,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 12,7 25,1
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 6,5 21,0
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 20,0
Sula kommune 5,1 14,3
Sunndal kommune 13,9
Surnadal kommune 7,6 18,2
Sykkylven kommune 5,1 13,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 9,2 29,8
Vanylven kommune
Vestnes kommune 11,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 9,3 17,3
Ørskog kommune (UTGÅTT) 15,2
Ørsta kommune 13,0 18,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,5 14,5

Regning - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 8,7
Aure kommune 12,8
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 5,7
Giske kommune 10,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune 8,3
Herøy kommune 6,1 8,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 6,3 3,9
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 7,3 2,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 7,7
Sunndal kommune 7,6
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 10,0
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 4,2
Vanylven kommune
Vestnes kommune 10,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT)
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 4,3 5,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,8 5,5
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 23,2
Aure kommune 36,2
Averøy kommune
Eide kommune (UTGÅTT) 23,3 14,6
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 28,0 17,1
Giske kommune 29,4 21,9
Gjemnes kommune 27,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 19,6
Hareid kommune 28,3
Herøy kommune 29,0 12,4
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 23,8 21,3
Midsund kommune (UTGÅTT) 35,1 21,6
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 18,8 12,7
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 31,5
Sande kommune 19,4
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 23,7
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 34,1
Sula kommune 27,4 24,0
Sunndal kommune 19,7 18,9
Surnadal kommune 25,8
Sykkylven kommune 26,0
Tingvoll kommune 13,6
Ulstein kommune 14,3
Vanylven kommune
Vestnes kommune 34,9 24,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 25,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 20,7 17,2
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 20,2 15,1
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 37,7 30,4
Aure kommune 38,3 29,5
Averøy kommune 37,7 39,8
Eide kommune (UTGÅTT) 34,9 27,1
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 37,6 38,1
Giske kommune 36,3 41,2
Gjemnes kommune 45,9 43,8
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 49,5 36,5
Hareid kommune 35,5 28,3
Herøy kommune 43,5 43,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 42,6 35,0
Midsund kommune (UTGÅTT) 21,6 32,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 38,8 35,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 40,2 31,0
Sande kommune 27,8
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 40,7 40,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 38,6 34,0
Sula kommune 46,2 35,4
Sunndal kommune 34,8 37,7
Surnadal kommune 30,3 36,4
Sykkylven kommune 40,0 34,3
Tingvoll kommune 43,2
Ulstein kommune 39,5 33,3
Vanylven kommune 46,2 44,4
Vestnes kommune 43,4 39,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49,2 35,1
Ørskog kommune (UTGÅTT) 39,4 32,3
Ørsta kommune 35,3 39,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 40,4 34,6
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 23,2 37,5
Aure kommune 34,1
Averøy kommune 20,3 30,7
Eide kommune (UTGÅTT) 27,9 45,8
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 16,1 30,5
Giske kommune 15,7 20,2
Gjemnes kommune 25,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 20,6 23,1
Hareid kommune 25,8 16,7
Herøy kommune 15,3 22,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 21,1 28,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 29,7 32,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 22,4 28,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,2 25,0
Sande kommune 33,3
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 22,0 27,5
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 24,0
Sula kommune 14,5
Sunndal kommune 24,2 24,5
Surnadal kommune 25,8 28,8
Sykkylven kommune 19,0 39,2
Tingvoll kommune 31,8
Ulstein kommune 29,4 28,6
Vanylven kommune 25,6 30,6
Vestnes kommune 10,8 15,5
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 16,7 32,4
Ørskog kommune (UTGÅTT) 24,2 29,0
Ørsta kommune 28,4 25,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 23,5 26,3
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 7,2 19,6
Aure kommune 22,7
Averøy kommune 20,3 14,8
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 8,6
Giske kommune 7,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 18,3
Hareid kommune 19,4 18,3
Herøy kommune 6,1 13,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 6,3 11,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 12,7 20,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 22,0
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 15,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 24,0
Sula kommune 4,3 19,8
Sunndal kommune 13,6
Surnadal kommune 16,7
Sykkylven kommune 5,0 11,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 12,6 23,8
Vanylven kommune 25,0
Vestnes kommune 10,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 15,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 11,2 12,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 9,1 18,5

Engelsk - fordeling på mestringsnivåer

Nasjonale prøver i engelsk gjennomføres kun på 8. trinn

Delskår Trinn 8
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 10,8
Aure kommune
Averøy kommune 7,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 11,8
Giske kommune 10,7
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 4,6
Hareid kommune
Herøy kommune 7,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 6,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 7,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,4
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 9,3
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 11,1
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune 10,5
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 7,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 8,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 4,9
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 18,5
Aure kommune 29,8
Averøy kommune 16,4
Eide kommune (UTGÅTT) 20,5
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 12,9
Giske kommune 21,4
Gjemnes kommune 26,3
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 20,4
Hareid kommune 16,1
Herøy kommune 23,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 18,0
Midsund kommune (UTGÅTT) 26,3
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 17,9
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 20,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 18,6
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 13,3
Sula kommune 30,5
Sunndal kommune 16,1
Surnadal kommune 25,8
Sykkylven kommune 20,2
Tingvoll kommune 19,6
Ulstein kommune 16,1
Vanylven kommune
Vestnes kommune 23,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 22,0
Ørskog kommune (UTGÅTT) 26,5
Ørsta kommune 21,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 17,8
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 44,6
Aure kommune 36,2
Averøy kommune 40,3
Eide kommune (UTGÅTT) 47,7
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 46,2
Giske kommune 41,7
Gjemnes kommune 31,6
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 50,9
Hareid kommune 40,3
Herøy kommune 53,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 41,6
Midsund kommune (UTGÅTT) 36,8
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 41,2
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 34,1
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 49,2
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 48,9
Sula kommune 39,0
Sunndal kommune 51,6
Surnadal kommune 33,3
Sykkylven kommune 43,4
Tingvoll kommune 43,5
Ulstein kommune 49,2
Vanylven kommune 47,4
Vestnes kommune 40,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 47,5
Ørskog kommune (UTGÅTT) 35,3
Ørsta kommune 36,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 46,5
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 13,8
Aure kommune 17,0
Averøy kommune 28,4
Eide kommune (UTGÅTT) 18,2
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 21,5
Giske kommune 18,4
Gjemnes kommune 18,4
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 16,7
Hareid kommune 30,6
Herøy kommune 9,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 25,1
Midsund kommune (UTGÅTT) 21,1
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 20,6
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 20,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 15,3
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 24,4
Sula kommune 16,1
Sunndal kommune 22,6
Surnadal kommune 25,8
Sykkylven kommune 18,2
Tingvoll kommune 21,7
Ulstein kommune 22,9
Vanylven kommune 23,7
Vestnes kommune 18,6
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 15,3
Ørskog kommune (UTGÅTT) 20,6
Ørsta kommune 22,6
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,0
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 12,3
Aure kommune
Averøy kommune 7,5
Eide kommune (UTGÅTT)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 7,5
Giske kommune 7,8
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 7,4
Hareid kommune
Herøy kommune 6,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 9,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 12,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 8,8
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 5,1
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune 7,1
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune 7,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 7,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 10,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 9,7
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no