Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.
Indikator og nøkkeltall Privat
Engelsk
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune 41 (5,5)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 51 (4,0)
Lesing
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune 41 (5,1)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 53 (4,8)
Regning
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune 41 (4,4)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (4,8)

Lesing - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Privat
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 2
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 3
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 4
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 5
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)

Regning - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Privat
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 2
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 3
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 4
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 5
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)

Engelsk - fordeling på mestringsnivåer

Nasjonale prøver i engelsk gjennomføres kun på 8. trinn

Delskår Privat
Mestringsnivå 1
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 2
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 3
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 4
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Mestringsnivå 5
Aukra kommune
Aure kommune
Averøy kommune
Fjord kommune
Giske kommune
Gjemnes kommune
Haram kommune (UTGÅTT)
Hareid kommune
Herøy kommune
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune
Sande kommune
Skodje kommune (UTGÅTT)
Smøla kommune
Stranda kommune
Sula kommune
Sunndal kommune
Surnadal kommune
Sykkylven kommune
Tingvoll kommune
Ulstein kommune
Vanylven kommune
Vestnes kommune
Volda kommune
Ørsta kommune
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT)
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no