Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.
Indikator og nøkkeltall Trinn 8 Trinn 9
Engelsk
Aukra kommune 51 (2,3)
Aure kommune 51 (3,0)
Averøy kommune 49 (2,1)
Eide kommune (UTGÅTT) 49 (2,4)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (1,6)
Giske kommune 51 (1,5)
Gjemnes kommune 45 (2,8)
Halsa kommune (UTGÅTT) 44 (4,3)
Haram kommune (UTGÅTT) 47 (1,9)
Hareid kommune 47 (2,4)
Herøy kommune 48 (1,6)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 51 (1,2)
Midsund kommune (UTGÅTT) 50 (2,5)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 51 (1,2)
Nesset kommune (UTGÅTT) 52 (3,7)
Norddal kommune (UTGÅTT) 50 (3,6)
Rauma kommune 50 (1,8)
Sande kommune 48 (3,1)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 51 (4,5)
Skodje kommune (UTGÅTT) 48 (3,0)
Smøla kommune 46 (3,5)
Stordal kommune (UTGÅTT) 51 (4,1)
Stranda kommune 50 (2,7)
Sula kommune 48 (1,9)
Sunndal kommune 49 (1,8)
Surnadal kommune 48 (2,4)
Sykkylven kommune 48 (1,7)
Tingvoll kommune 48 (4,0)
Ulstein kommune 52 (1,8)
Vanylven kommune 52 (2,7)
Vestnes kommune 46 (2,4)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (1,7)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 51 (3,7)
Ørsta kommune 49 (1,6)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (0,8)
Lesing
Aukra kommune 49 (2,4) 55 (3,0)
Aure kommune 51 (3,2) 53 (3,6)
Averøy kommune 50 (1,9) 52 (2,2)
Eide kommune (UTGÅTT) 49 (1,9) 53 (2,5)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 48 (1,6) 53 (1,6)
Giske kommune 50 (1,6) 55 (1,9)
Gjemnes kommune 44 (2,8) 51 (3,4)
Halsa kommune (UTGÅTT) 43 (5,3) 58 (4,8)
Haram kommune (UTGÅTT) 49 (1,8) 50 (1,8)
Hareid kommune 48 (2,3) 52 (3,4)
Herøy kommune 47 (1,7) 51 (2,1)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 49 (1,1) 53 (1,2)
Midsund kommune (UTGÅTT) 48 (2,4) 52 (3,9)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 51 (1,1) 54 (1,2)
Nesset kommune (UTGÅTT) 53 (3,8) 55 (2,9)
Norddal kommune (UTGÅTT) 51 (4,2) 59 (4,4)
Rauma kommune 49 (1,8) 54 (2,0)
Sande kommune 46 (2,7) 50 (3,2)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 45 (4,7)
Skodje kommune (UTGÅTT) 49 (3,0) 56 (2,4)
Smøla kommune 47 (4,3) 60 (4,0)
Stordal kommune (UTGÅTT) 49 (2,9)
Stranda kommune 50 (2,7) 53 (2,5)
Sula kommune 48 (1,9) 54 (2,3)
Sunndal kommune 48 (1,8) 55 (2,5)
Surnadal kommune 49 (2,3) 51 (2,5)
Sykkylven kommune 47 (1,7) 52 (1,8)
Tingvoll kommune 50 (3,5) 56 (3,5)
Ulstein kommune 49 (2,0) 53 (2,0)
Vanylven kommune 52 (2,7) 55 (4,0)
Vestnes kommune 46 (2,3) 52 (2,0)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (1,7) 55 (2,4)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 49 (3,8) 53 (4,3)
Ørsta kommune 50 (1,5) 52 (1,6)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 49 (0,8) 54 (0,9)
Regning
Aukra kommune 49 (2,1) 55 (2,6)
Aure kommune 50 (2,2) 52 (3,8)
Averøy kommune 49 (1,8) 49 (2,4)
Eide kommune (UTGÅTT) 50 (2,5) 52 (2,3)
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49 (1,4) 52 (1,6)
Giske kommune 49 (1,6) 53 (1,9)
Gjemnes kommune 45 (2,7) 49 (3,6)
Halsa kommune (UTGÅTT) 42 (4,1) 52 (5,1)
Haram kommune (UTGÅTT) 47 (1,8) 50 (1,7)
Hareid kommune 48 (2,2) 54 (3,3)
Herøy kommune 49 (1,6) 52 (1,8)
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 49 (1,2) 53 (1,2)
Midsund kommune (UTGÅTT) 47 (2,3) 53 (3,6)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 50 (1,0) 53 (1,2)
Nesset kommune (UTGÅTT) 51 (3,6) 54 (2,9)
Norddal kommune (UTGÅTT) 52 (3,6) 56 (3,6)
Rauma kommune 50 (1,9) 54 (2,0)
Sande kommune 47 (2,8) 50 (3,4)
Sandøy kommune (UTGÅTT) 49 (3,4)
Skodje kommune (UTGÅTT) 49 (2,5) 57 (2,4)
Smøla kommune 46 (2,8) 50 (4,8)
Stordal kommune (UTGÅTT) 50 (2,8)
Stranda kommune 51 (2,7) 54 (2,5)
Sula kommune 48 (1,8) 55 (1,9)
Sunndal kommune 48 (1,8) 55 (2,3)
Surnadal kommune 51 (2,1) 50 (2,4)
Sykkylven kommune 50 (1,8) 50 (1,8)
Tingvoll kommune 50 (3,2) 54 (3,3)
Ulstein kommune 53 (1,7) 54 (1,7)
Vanylven kommune 52 (2,7) 54 (3,4)
Vestnes kommune 46 (2,3) 52 (2,2)
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 49 (1,6) 52 (2,2)
Ørskog kommune (UTGÅTT) 53 (3,4) 55 (5,3)
Ørsta kommune 50 (1,7) 50 (1,4)
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 50 (0,8) 53 (0,9)

Lesing - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 1,8 4,0
Aure kommune 4,8 0,0
Averøy kommune 8,7 6,6
Eide kommune (UTGÅTT) 2,0 0,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 10,3 0,8
Giske kommune 7,1 3,8
Gjemnes kommune 18,8 8,6
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 9,8 8,1
Hareid kommune 8,5 4,9
Herøy kommune 14,4 10,1
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,5 3,8
Midsund kommune (UTGÅTT) 0,0
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 8,8 2,4
Nesset kommune (UTGÅTT) 0,0
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 5,1 4,5
Sande kommune 8,1
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 10,0 3,1
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 6,1 5,2
Sula kommune 14,7 7,3
Sunndal kommune 17,0 6,9
Surnadal kommune 11,9 10,2
Sykkylven kommune 9,8 4,2
Tingvoll kommune 0,0
Ulstein kommune 9,9 8,9
Vanylven kommune 2,7 3,3
Vestnes kommune 20,3 1,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 7,2 7,8
Ørskog kommune (UTGÅTT) 17,1
Ørsta kommune 5,8 7,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 10,3 6,7
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 25,0 10,0
Aure kommune 23,8 19,4
Averøy kommune 17,4 9,8
Eide kommune (UTGÅTT) 24,5 11,6
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 22,4 17,6
Giske kommune 19,6 8,5
Gjemnes kommune 34,4 14,3
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 20,6 20,7
Hareid kommune 33,9 24,4
Herøy kommune 17,1 18,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 25,2 11,3
Midsund kommune (UTGÅTT) 30,6
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 16,7 12,2
Nesset kommune (UTGÅTT) 14,7
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 24,5 9,0
Sande kommune 27,0
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 20,0 9,4
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 22,4 10,3
Sula kommune 26,5 11,5
Sunndal kommune 21,7 5,6
Surnadal kommune 20,9 11,9
Sykkylven kommune 27,5 11,5
Tingvoll kommune 17,1
Ulstein kommune 19,8 9,7
Vanylven kommune 13,5 6,7
Vestnes kommune 18,6 15,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 18,9 7,8
Ørskog kommune (UTGÅTT) 17,1
Ørsta kommune 20,8 9,2
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 17,9 10,9
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 46,4 34,0
Aure kommune 35,7 38,7
Averøy kommune 44,6 49,2
Eide kommune (UTGÅTT) 57,1 46,5
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 43,9 39,2
Giske kommune 38,4 40,6
Gjemnes kommune 34,4 40,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 43,1 39,6
Hareid kommune 35,6 29,3
Herøy kommune 46,8 36,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 42,5 41,9
Midsund kommune (UTGÅTT) 44,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 40,2 39,6
Nesset kommune (UTGÅTT) 32,4
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 40,8 38,2
Sande kommune 48,6
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 45,0 35,9
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 40,8 48,3
Sula kommune 33,3 32,3
Sunndal kommune 38,7 36,1
Surnadal kommune 41,8 49,2
Sykkylven kommune 42,2 51,0
Tingvoll kommune 34,1
Ulstein kommune 40,6 38,7
Vanylven kommune 54,1 43,3
Vestnes kommune 45,8 44,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 47,7 27,8
Ørskog kommune (UTGÅTT) 34,3
Ørsta kommune 45,0 46,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 45,8 37,0
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 17,9 22,0
Aure kommune 16,7 25,8
Averøy kommune 17,4 24,6
Eide kommune (UTGÅTT) 14,3 27,9
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 17,8 26,4
Giske kommune 26,8 27,4
Gjemnes kommune 12,5 20,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 16,7 22,5
Hareid kommune 15,3 22,0
Herøy kommune 16,2 22,5
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 18,9 25,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 22,2
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 20,3 21,2
Nesset kommune (UTGÅTT) 29,4
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 22,4 30,3
Sande kommune 16,2
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 15,0 26,6
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 20,4 19,0
Sula kommune 19,6 26,0
Sunndal kommune 13,2 22,2
Surnadal kommune 14,9 15,3
Sykkylven kommune 16,7 20,8
Tingvoll kommune 22,0
Ulstein kommune 18,8 21,0
Vanylven kommune 18,9 20,0
Vestnes kommune 11,9 25,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 18,0 30,0
Ørskog kommune (UTGÅTT) 17,1
Ørsta kommune 21,7 22,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 17,5 26,7
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 8,9 30,0
Aure kommune 19,0 16,1
Averøy kommune 12,0 9,8
Eide kommune (UTGÅTT) 2,0 14,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 5,6 16,0
Giske kommune 8,0 19,8
Gjemnes kommune 0,0 17,1
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 9,8 9,0
Hareid kommune 6,8 19,5
Herøy kommune 5,4 13,5
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 5,9 17,4
Midsund kommune (UTGÅTT) 2,8
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 14,1 24,7
Nesset kommune (UTGÅTT) 23,5
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 7,1 18,0
Sande kommune 0,0
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 10,0 25,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 10,2 17,2
Sula kommune 5,9 22,9
Sunndal kommune 9,4 29,2
Surnadal kommune 10,4 13,6
Sykkylven kommune 3,9 12,5
Tingvoll kommune 26,8
Ulstein kommune 10,9 21,8
Vanylven kommune 10,8 26,7
Vestnes kommune 3,4 12,9
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 8,1 26,7
Ørskog kommune (UTGÅTT) 14,3
Ørsta kommune 6,7 15,6
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 8,5 18,7

Regning - fordeling på mestringsnivåer

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 3,4 0,0
Aure kommune 4,8 14,3
Averøy kommune 7,5 11,8
Eide kommune (UTGÅTT) 6,0 2,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 7,4 1,6
Giske kommune 8,0 2,8
Gjemnes kommune 18,8 11,1
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 13,2 6,2
Hareid kommune 10,2 2,5
Herøy kommune 10,4 3,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,8 3,0
Midsund kommune (UTGÅTT) 2,6
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 4,9 3,8
Nesset kommune (UTGÅTT) 2,9
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 7,0 3,5
Sande kommune 13,5
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 7,5 0,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 2,1 1,7
Sula kommune 10,0 3,2
Sunndal kommune 13,6 5,2
Surnadal kommune 9,0 6,8
Sykkylven kommune 7,8 4,2
Tingvoll kommune 7,3
Ulstein kommune 2,9 5,0
Vanylven kommune 2,6
Vestnes kommune 11,7 4,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 7,2 6,5
Ørskog kommune (UTGÅTT) 2,9
Ørsta kommune 9,0 3,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,3 6,1
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 20,7 11,8
Aure kommune 16,7 11,4
Averøy kommune 23,7 25,0
Eide kommune (UTGÅTT) 12,0 9,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 20,4 22,4
Giske kommune 27,7 18,7
Gjemnes kommune 18,8 30,6
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 28,3 23,0
Hareid kommune 30,5 17,5
Herøy kommune 22,4 22,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 25,2 15,2
Midsund kommune (UTGÅTT) 39,5
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 24,0 16,6
Nesset kommune (UTGÅTT) 11,4
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 22,0 9,4
Sande kommune 29,7
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 20,0 14,1
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 20,8 13,6
Sula kommune 22,0 9,5
Sunndal kommune 26,2 9,1
Surnadal kommune 16,4 23,7
Sykkylven kommune 18,4 24,0
Tingvoll kommune 9,8
Ulstein kommune 16,7 9,1
Vanylven kommune 18,4
Vestnes kommune 33,3 15,5
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 18,9 15,2
Ørskog kommune (UTGÅTT) 28,6
Ørsta kommune 19,7 21,8
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 23,2 14,6
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 50,0 35,3
Aure kommune 47,6 40,0
Averøy kommune 44,1 38,2
Eide kommune (UTGÅTT) 52,0 51,2
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49,1 44,0
Giske kommune 42,9 37,4
Gjemnes kommune 56,3 27,8
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 39,6 40,7
Hareid kommune 32,2 32,5
Herøy kommune 34,4 37,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 38,8 37,2
Midsund kommune (UTGÅTT) 36,8
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 40,1 31,7
Nesset kommune (UTGÅTT) 40,0
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 38,0 44,7
Sande kommune 35,1
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 50,0 25,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 37,5 35,6
Sula kommune 43,0 37,9
Sunndal kommune 33,0 35,1
Surnadal kommune 40,3 39,0
Sykkylven kommune 46,6 41,7
Tingvoll kommune 39,0
Ulstein kommune 38,2 37,2
Vanylven kommune 44,7
Vestnes kommune 36,7 42,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 46,8 42,4
Ørskog kommune (UTGÅTT) 28,6
Ørsta kommune 45,1 43,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 41,7 35,7
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 20,7 27,5
Aure kommune 23,8 20,0
Averøy kommune 16,1 11,8
Eide kommune (UTGÅTT) 22,0 27,9
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 21,3 20,0
Giske kommune 14,3 21,5
Gjemnes kommune 6,3 16,7
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 13,2 22,1
Hareid kommune 23,7 27,5
Herøy kommune 27,2 21,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 20,2 25,3
Midsund kommune (UTGÅTT) 21,1
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 22,7 28,7
Nesset kommune (UTGÅTT) 28,6
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 21,0 23,5
Sande kommune 18,9
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 17,5 26,6
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 27,1 23,7
Sula kommune 18,0 27,4
Sunndal kommune 21,4 26,0
Surnadal kommune 31,3 20,3
Sykkylven kommune 19,4 19,8
Tingvoll kommune 19,5
Ulstein kommune 26,5 32,2
Vanylven kommune 26,3
Vestnes kommune 13,3 25,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 22,5 18,5
Ørskog kommune (UTGÅTT) 22,9
Ørsta kommune 14,8 22,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 20,9 26,4
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 5,2 25,5
Aure kommune 7,1 14,3
Averøy kommune 8,6 13,2
Eide kommune (UTGÅTT) 8,0 9,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 1,9 12,0
Giske kommune 7,1 19,6
Gjemnes kommune 0,0 13,9
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 5,7 8,0
Hareid kommune 3,4 20,0
Herøy kommune 5,6 15,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 8,1 19,3
Midsund kommune (UTGÅTT) 0,0
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 8,2 19,2
Nesset kommune (UTGÅTT) 17,1
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 12,0 18,8
Sande kommune 2,7
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 5,0 34,4
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 12,5 25,4
Sula kommune 7,0 22,1
Sunndal kommune 5,8 24,7
Surnadal kommune 3,0 10,2
Sykkylven kommune 7,8 10,4
Tingvoll kommune 24,4
Ulstein kommune 15,7 16,5
Vanylven kommune 7,9
Vestnes kommune 5,0 12,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 4,5 17,4
Ørskog kommune (UTGÅTT) 17,1
Ørsta kommune 11,5 8,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 7,9 17,1

Engelsk - fordeling på mestringsnivåer

Nasjonale prøver i engelsk gjennomføres kun på 8. trinn

Delskår Trinn 8
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 5,4
Aure kommune 11,9
Averøy kommune 14,1
Eide kommune (UTGÅTT) 6,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 3,7
Giske kommune 4,3
Gjemnes kommune 12,5
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 12,6
Hareid kommune 13,3
Herøy kommune 12,2
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,4
Midsund kommune (UTGÅTT) 5,3
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,8
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 7,1
Sande kommune 10,8
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 12,5
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 8,0
Sula kommune 12,5
Sunndal kommune 11,1
Surnadal kommune 9,0
Sykkylven kommune 6,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 4,0
Vanylven kommune 2,7
Vestnes kommune 13,3
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 8,1
Ørskog kommune (UTGÅTT) 5,7
Ørsta kommune 8,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 8,9
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 12,5
Aure kommune 9,5
Averøy kommune 20,7
Eide kommune (UTGÅTT) 24,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 26,2
Giske kommune 16,4
Gjemnes kommune 34,4
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 27,2
Hareid kommune 28,3
Herøy kommune 22,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 20,6
Midsund kommune (UTGÅTT) 7,9
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 15,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 20,4
Sande kommune 16,2
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 15,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 16,0
Sula kommune 24,0
Sunndal kommune 15,7
Surnadal kommune 23,9
Sykkylven kommune 27,2
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 18,8
Vanylven kommune 13,5
Vestnes kommune 25,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 20,7
Ørskog kommune (UTGÅTT) 22,9
Ørsta kommune 20,0
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 18,1
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 44,6
Aure kommune 42,9
Averøy kommune 37,0
Eide kommune (UTGÅTT) 42,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 42,1
Giske kommune 45,7
Gjemnes kommune 40,6
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 37,9
Hareid kommune 38,3
Herøy kommune 46,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 37,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 60,5
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 43,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 42,9
Sande kommune 51,4
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 50,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 44,0
Sula kommune 36,5
Sunndal kommune 43,5
Surnadal kommune 43,3
Sykkylven kommune 48,5
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 42,6
Vanylven kommune 45,9
Vestnes kommune 46,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 46,8
Ørskog kommune (UTGÅTT) 22,9
Ørsta kommune 46,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 42,1
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 30,4
Aure kommune 19,0
Averøy kommune 20,7
Eide kommune (UTGÅTT) 24,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 24,3
Giske kommune 25,9
Gjemnes kommune 12,5
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 14,6
Hareid kommune 13,3
Herøy kommune 13,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 19,8
Midsund kommune (UTGÅTT) 18,4
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 18,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 18,4
Sande kommune 13,5
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 17,5
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 20,0
Sula kommune 19,2
Sunndal kommune 22,2
Surnadal kommune 13,4
Sykkylven kommune 10,7
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 18,8
Vanylven kommune 27,0
Vestnes kommune 10,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 12,6
Ørskog kommune (UTGÅTT) 34,3
Ørsta kommune 18,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 20,9
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 7,1
Aure kommune 16,7
Averøy kommune 7,6
Eide kommune (UTGÅTT) 4,0
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 3,7
Giske kommune 7,8
Gjemnes kommune 0,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 7,8
Hareid kommune 6,7
Herøy kommune 5,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 14,4
Midsund kommune (UTGÅTT) 7,9
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 13,1
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 11,2
Sande kommune 8,1
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 5,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 12,0
Sula kommune 7,7
Sunndal kommune 7,4
Surnadal kommune 10,4
Sykkylven kommune 6,8
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 15,8
Vanylven kommune 10,8
Vestnes kommune 5,0
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 11,7
Ørskog kommune (UTGÅTT) 14,3
Ørsta kommune 6,7
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 10,0
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no