Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.

- Regning

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 6,3 2,8
Aure kommune 15,8
Averøy kommune 5,9 3,0
Eide kommune (UTGÅTT) 2,1 4,1
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 12,3 2,7
Giske kommune 1,9 3,4
Gjemnes kommune 6,1
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 9,2 6,1
Hareid kommune 1,7 9,1
Herøy kommune 7,1 5,9
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 7,4 3,3
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 8,5 5,6
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 2,4 4,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 1,8 3,4
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune
Sula kommune 12,0 2,9
Sunndal kommune 7,9 5,5
Surnadal kommune 10,4 1,9
Sykkylven kommune 5,7 4,1
Tingvoll kommune 5,6
Ulstein kommune 1,0 2,2
Vanylven kommune
Vestnes kommune 14,6 1,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 7,3 4,7
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 3,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 7,5 4,2
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 32,9 20,8
Aure kommune 23,7
Averøy kommune 25,0 13,4
Eide kommune (UTGÅTT) 31,3 24,5
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 30,2 22,1
Giske kommune 30,8 19,3
Gjemnes kommune 36,6 18,2
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 25,8 23,5
Hareid kommune 23,7 10,9
Herøy kommune 25,5 21,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 23,8 15,8
Midsund kommune (UTGÅTT) 50,0
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 18,8 18,7
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 26,8 14,0
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 18,2 10,2
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 28,6
Sula kommune 24,0 21,6
Sunndal kommune 26,3 15,4
Surnadal kommune 15,6 13,0
Sykkylven kommune 25,5 13,7
Tingvoll kommune 25,0
Ulstein kommune 26,2 12,5
Vanylven kommune
Vestnes kommune 24,4 22,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 22,9 12,1
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 20,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 24,3 15,8
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 35,4 47,2
Aure kommune 36,8
Averøy kommune 41,2 43,3
Eide kommune (UTGÅTT) 43,8 36,7
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 32,1 38,1
Giske kommune 46,2 43,7
Gjemnes kommune 46,3 45,5
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 50,8 33,7
Hareid kommune 47,5 36,4
Herøy kommune 43,9 30,3
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 35,5 35,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 25,0
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 38,4 34,4
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 35,4 26,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 43,6 32,2
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 49,0 33,3
Sula kommune 44,0 39,2
Sunndal kommune 35,5 34,1
Surnadal kommune 48,1 35,2
Sykkylven kommune 43,4 46,6
Tingvoll kommune 25,0
Ulstein kommune 42,7 30,9
Vanylven kommune
Vestnes kommune 36,6 37,5
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 36,7 31,8
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 46,0 37,1
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 36,5 35,0
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 20,3 18,1
Aure kommune 15,8
Averøy kommune 22,1 28,4
Eide kommune (UTGÅTT) 20,8 22,4
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 14,2 25,7
Giske kommune 14,4 21,0
Gjemnes kommune 9,8 21,2
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 10,0 23,5
Hareid kommune 22,0 29,1
Herøy kommune 18,4 29,4
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 23,0 25,7
Midsund kommune (UTGÅTT) 25,0
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 26,2 24,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 15,9 26,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 23,6 28,8
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 20,4 33,3
Sula kommune 15,2 20,6
Sunndal kommune 21,1 27,5
Surnadal kommune 16,9 22,2
Sykkylven kommune 21,7 19,2
Tingvoll kommune 25,0
Ulstein kommune 13,6 27,9
Vanylven kommune
Vestnes kommune 22,0 22,2
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 29,4 36,4
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 21,2 37,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 21,7 26,9
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 5,1 11,1
Aure kommune 7,9
Averøy kommune 5,9 11,9
Eide kommune (UTGÅTT) 2,1 12,2
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 11,3 11,5
Giske kommune 6,7 12,6
Gjemnes kommune 9,1
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 4,2 13,3
Hareid kommune 5,1 14,5
Herøy kommune 5,1 12,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 10,2 19,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 8,1 17,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 19,5 27,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 12,7 25,4
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 30,6
Sula kommune 4,8 15,7
Sunndal kommune 9,2 17,6
Surnadal kommune 9,1 27,8
Sykkylven kommune 3,8 16,4
Tingvoll kommune 19,4
Ulstein kommune 16,5 26,5
Vanylven kommune
Vestnes kommune 2,4 16,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 3,7 15,0
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 8,8 18,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 10,0 18,2
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no