Nasjonale prøver ungdomstrinn

Illustrasjon for en enhet
Midsund kommune (UTGÅTT)
Kommunenr 1545
Kun utgåtte skoler med adresse i Midsund kommune (UTGÅTT) vises her.

- Lesing

Delskår Trinn 8 Trinn 9
Mestringsnivå 1
Aukra kommune 11,4 5,6
Aure kommune 13,2
Averøy kommune 7,4 6,0
Eide kommune (UTGÅTT) 6,3 6,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 13,2 5,3
Giske kommune 6,7 5,2
Gjemnes kommune
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 9,1 9,2
Hareid kommune 11,9 7,3
Herøy kommune 6,2 5,0
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 9,5 6,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 7,4 4,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 7,4 4,7
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 10,9 3,3
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 2,1 4,9
Sula kommune 21,1 12,7
Sunndal kommune 9,6 7,7
Surnadal kommune 10,5 2,0
Sykkylven kommune 14,0 13,5
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 11,9 8,1
Vanylven kommune
Vestnes kommune 18,3 11,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 8,2 5,6
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 13,4 2,4
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 8,3 6,1
Mestringsnivå 2
Aukra kommune 22,8 12,7
Aure kommune 13,2
Averøy kommune 10,3 13,4
Eide kommune (UTGÅTT) 25,0 8,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 19,8 11,5
Giske kommune 19,0 10,3
Gjemnes kommune 17,1
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 16,5 15,3
Hareid kommune 23,7 10,9
Herøy kommune 13,4 16,8
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 13,5 9,0
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 12,9 9,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 13,6 11,8
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 12,7 13,3
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 16,7 7,3
Sula kommune 15,6 15,7
Sunndal kommune 15,1 13,2
Surnadal kommune 17,1 11,8
Sykkylven kommune 9,3 12,2
Tingvoll kommune
Ulstein kommune 10,9 6,7
Vanylven kommune 21,4
Vestnes kommune 15,9 16,7
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 11,8 9,3
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 10,7 7,3
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 14,3 10,6
Mestringsnivå 3
Aukra kommune 43,0 47,9
Aure kommune 50,0
Averøy kommune 55,9 35,8
Eide kommune (UTGÅTT) 58,3 41,7
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 49,1 45,1
Giske kommune 42,9 46,6
Gjemnes kommune 56,1 50,0
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 52,1 44,9
Hareid kommune 47,5 40,0
Herøy kommune 46,4 42,9
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 48,4 38,4
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 45,6 36,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 42,0 36,5
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 52,7 25,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 60,4 41,5
Sula kommune 46,1 36,3
Sunndal kommune 45,2 37,4
Surnadal kommune 44,7 19,6
Sykkylven kommune 59,8 41,9
Tingvoll kommune 38,2
Ulstein kommune 40,6 33,3
Vanylven kommune 39,3
Vestnes kommune 42,7 26,4
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 39,1 46,7
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 46,4 39,8
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 48,4 37,2
Mestringsnivå 4
Aukra kommune 20,3 22,5
Aure kommune 13,2
Averøy kommune 23,5 31,3
Eide kommune (UTGÅTT) 6,3 35,4
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 17,0 28,3
Giske kommune 21,0 25,9
Gjemnes kommune 14,6 21,9
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 20,7 21,4
Hareid kommune 13,6 25,5
Herøy kommune 27,8 22,7
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 23,8 29,5
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 24,6 31,0
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 27,2 32,9
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 20,0 35,0
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 18,8 26,8
Sula kommune 14,1 25,5
Sunndal kommune 23,3 31,9
Surnadal kommune 14,5 43,1
Sykkylven kommune 11,2 13,5
Tingvoll kommune 26,5
Ulstein kommune 27,7 26,7
Vanylven kommune
Vestnes kommune 20,7 27,8
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 28,2 25,2
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 22,3 32,5
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 22,4 28,6
Mestringsnivå 5
Aukra kommune 2,5 11,3
Aure kommune 10,5
Averøy kommune 2,9 13,4
Eide kommune (UTGÅTT) 4,2 8,3
Fjord kommune
Fræna kommune (UTGÅTT) 0,9 9,7
Giske kommune 10,5 12,1
Gjemnes kommune 15,6
Halsa kommune (UTGÅTT)
Haram kommune (UTGÅTT) 1,7 9,2
Hareid kommune 3,4 16,4
Herøy kommune 6,2 12,6
Hustadvika kommune
Kristiansund kommune 4,8 17,2
Midsund kommune (UTGÅTT)
Molde kommune
Molde kommune (UTGÅTT) 9,6 19,3
Nesset kommune (UTGÅTT)
Norddal kommune (UTGÅTT)
Rauma kommune 9,9 14,1
Sande kommune
Sandøy kommune (UTGÅTT)
Skodje kommune (UTGÅTT) 3,6 23,3
Smøla kommune
Stordal kommune (UTGÅTT)
Stranda kommune 2,1 19,5
Sula kommune 3,1 9,8
Sunndal kommune 6,8 9,9
Surnadal kommune 13,2 23,5
Sykkylven kommune 5,6 18,9
Tingvoll kommune 23,5
Ulstein kommune 8,9 25,2
Vanylven kommune 21,4
Vestnes kommune 2,4 18,1
Volda kommune
Volda kommune (UTGÅTT) 12,7 13,1
Ørskog kommune (UTGÅTT)
Ørsta kommune 7,1 17,9
Ålesund kommune
Ålesund kommune (UTGÅTT) 6,6 17,5
Symbolforklaring
Tall er unntatt offentlighet
Brudd i tidsrekke. Tallene er ikke sammenlignbare med tidligere år

Relevant innhold fra udir.no